fbpx
Kaip parduoti butą per 7 valandas: sėkmės istorija

Kaip parduoti butą per 7 valandas: sėkmės istorija

Ar kada nors susimąstėte, per kiek laiko galima parduoti butą? Štai mano asmeninė patirtis: man pavyko parduoti butą vos per septynias valandas! Šis atvejis puikiai parodo, kad dirbant su profesionaliu nekilnojamojo turto brokeriu ir tinkamai vykdant pardavimų ciklą, galima pasiekti greitų ir sėkmingų rezultatų.

Taip pat, mėgstantiems labiau klausyti audio formatą, nei skaityti tekstinę medžiagą, žemiau yra pateiktas audio failas, kuriame yra visa informacija esanti šiame straipsnyje įgarsinta Jūsų patogumui.

 

 

Kaip Parduoti Butą Per Rekordiškai Trumpą Laiką: Sėkmės Istorija (Audio)

 

Buto Pardavimo Procesas: Žingsnis po Žingsnio

 

1. Susitikimas su savininku ir būsto įvertinimas

 

Pirmasis žingsnis buvo susitikimas su buto savininku. Įvertinau būstą, galimą pardavimo strategiją, aptarėme būsto privalumus ir trūkumus bei nustačiau tinkamą rinkos kainą. Tai labai svarbu, nes tiksliai nustatyta kaina padeda ne tik pritraukti daugiau klientų, tačiau ir suprasti bendrą rinkos ir konkurencijos sitaucija. Taip pat, padeda užtikrinti, kad būstas nebus parduotas per pigiai.

 

2. Tarpininkavimo sutarties pasirašymas

 

Pasirašėme tarpininkavimo sutartį, kuri suteikė man, kaip nekilnojamojo turto brokeriui, teisę aktyviai ieškoti pirkėjų ir derėtis dėl sąlygų. Visada dirbu tik su sutartimi – tai man padeda užtriktinti, kad po sėkmingo proceso su manimi bus atsiskaityta, drąsiau investuoti į reklamines kampanijas ir kt. Pardavėjui tai padeda užtikrinti, kad turto pardavime bus atstovaujami jo interesai.

 

3. Turimų kontaktų  panaudojimas

 

Kadangi neseniai buvau pardavęs panašų objektą, turėjau sąrašą klientų kurie buvo apžiūrose. Perskambinau jiems ir pasiūliau naują butą, kuris dar nėra reklamuojamas. Eureka! Vienus klientus šis objektas sudomino, todėl tą pačią dieną susitarėme dėl buto apžiūros.

 

4. Buto apžiūra ir derybos

 

Potencialūs pirkėjai apžiūrėjo būstą, pasvėrė jo pliusus, minusus. Kadangi butas juos tenkino, iškart pradėjome derybas dėl kainos ir sutarties sąlygų. Sutarus abiems šalims (tiek pardavėjui, tiek pirkėjui) tinkamas sąlygas – pasirašėme preliminarią sutartį.

 

Sėkmingo buto pardavimo procesas

 

Jokios paslapties, tiesa? Ši istorija puikiai iliustruoja, kad tinkamai organizuotas pardavimo procesas ir aktyvus darbas su klientais gali leisti pasiekti puikių rezultatų per itin trumpą laiką. Nors nereikėtų vertinti šios istorijos kaip nekilnojamojo turto pardavimo standarto, nes ne kiekvienas pardavimas būna toks sėkmingas ir kartais gali užtrukti savaites ar net mėnesius, visgi norėčiau pasidalinti keliais esminiais patarimais, kurie padės jums pasiekti geresnių rezultatų parduodant NT.

 

  • Profesionalus NT brokeris: Rinkdamiesi NT brokerį pasiteiraukite jo pardavimo subtilybių, koks jo pardavimo planas, kokie įrankiai bus naudojami ir pan. Taip būsite užtikrinti, kad nepapuolate tiesiog ant “skelbimų talpintojų” (taip vadinu tuos brokeriu, kurie neturi patirties marketinge ir visą reklamos procesą mato tik kaip skelbimo įdėjimą į NT portalus).

 

  • Tikslinė rinkos analizė: Tinkamai nustatyta kaina ir aiškus supratimas apie konkurenciją padės greičiau pritraukti potencialius pirkėjus. 

 

  • Aktyvus bendravimas: Nuolatinis kontaktas su potencialiais pirkėjais ir greitas reagavimas į jų poreikius yra esminiai sėkmingo pardavimo elementai.

 

Išvada

 

Buto pardavimas per septynias valandas gali būti įmanomas, tačiau dažniausiai prireiks profesionalo pagalbos, kuris jau turi patirties būtent šioje srityje (nekilnojamojo turto pardavimai skiriasi savo pardavimo proceso detalumu). Mano istorija puikiai parodo, kaip svarbu yra tinkamai pasiruošti, aktyviai dirbti su klientais ir efektyviai valdyti pardavimo procesą.

Jei jums reikia pagalbos parduodant nekilnojamąjį turtą arba norite sužinoti daugiau apie buto pardavimą, nedvejodami susisiekite su manimi. Esu pasiruošęs padėti jums pasiekti geriausius rezultatus per trumpiausią laiką.

 

 

 

Turite papildomų klausimų?

Konsultuokitės su Laurynu Bilotu jau dabar!
Related Posts