fbpx

Nekilnojamojo turto PARDAVIMAS

NT Pardavimas gali būti sėkmingas, nepriklausomai nuo to ką norite parduoti: butą, namą ar žemės sklypą. Laurynas Bilotas žino, kaip parduoti Jūsų turtą!

Image
KODĖL RINKTIS LAURYNĄ BILOTĄ?

IŠSKIRTINIS DĖMESYS NT PARDAVIMO PROCESUI.

Image link

Išklausymas ir individualus dėmesys

Laurynas Bilotas supranta kaip svarbu išgirsti kiekvieno pardavėjo poreikį ir suprasti jo esamą situaciją. Pagal tai Laurynas taiko individualią NT pardavimo strategiją ir planą.

Image link

Pasiruošimas ir pardavimai

Laurynas su komanda pasiruošia kiekvieno objekto pardavimui labai stipriai. Kaip Laurynas sako – apie objektą turime žinoti tiek pat, arba net daugiau nei pats pardavėjas. Laurynas pats vykdo apžiūras, bendrauja su klientais ir tvarko kitus svarbius pardavimo procesus.

Image link

Sandorio uždarymas

Daugiau jokio streso tvarkant dokumentus ir teisinius reikalus. Laurynas paruoš preliminarią pirkimo-pardavimo sutartį, ir iš anksto pasirūpins, kad nebūtų biurokratinių kliūčių parduodant objektą.

KAIP VYKSTA PARDAVIMAS?

TRIJŲ PARAŠŲ PARDAVIMO SISTEMA

Parduodant turtą bus pasirūpinta visu procesu, Jums liks tik malonioji dalis - padėti tris parašus.

Laurynas susitiks išgirsti Jūsų lūkesčius ir aptarti nekilnojamojo turto pardavimo planą. Apžiūrėjęs turtą, įvertins galimą pardavimo strategiją ir kainą, bei susitars su Jumis dėl sąlygų. Po to, pasirašysite tarpininkavimo sutartį.

Laurynas su komanda paruoš objektą reklamai, vykdys numatytą reklaminę kampaniją, skirtą teisingai pateikti objektą rinkai. Vykdys apžiūras, valdys klientų duomenų bazę, derėsis su potencialiais pirkėjais dėl geriausios kainos Jums. Radus pirkėją, susitars dėl Jums palankių sąlygų bei kainos. Po to, pasirašysite Lauryno paruoštą preliminarią pirkimo-pardavimo sutartį.

Jei pirkėjui reikalinga pagalba įsigyjant turtą, Laurynas su komanda jam padės būsto paskolos ir kitais nekilnojamojo turto pirkimo klausimais. Sutars visiems tinkamą laiką sandoriui pas notarą, surinks reikiamus dokumentus, paruoš juos sandorio dienai ir atsiųs notaro paruoštą pagrindinės pirkimo-pardavimo sutarties projektą perskaitymui. Atvykę pas notarą, pasirašysite pagrindinę pirkimo-pardavimo sutartį.

ATSILIEPIMAI

KĄ APIE MANE KALBA KLIENTAI?

Algimantas Špokas
2024-05-21
Norėčiau padėkoti Laurynui Bilotui už profesionalią pagalbą parduodant mūsų namą! Jo žinios ir strateginis požiūris padėjo greitai ir sėkmingai pasiekti puikių rezultatų. Rekomenduoju jį visiems, ieškantiems patikimo ir kompetentingo NT brokerio.
Saulelydzio apartamentai
2024-03-26
Profesionaliai suteiktos paslaugos, jei prireiks kitą kartą, tikrai sugrįšiu. Rekomenduoju.
Gerda Dainienė
2024-03-23
Puikus, profesionalus NT brokeris, rekomenduoju!!!
Donatas Norkus
2024-03-18
Rekomenduoju Lauryną, kaip nekilnojamojo turto brokerį. Puikiai išmanantis savo darbą žmogus. Nuo pat pirmo pokalbio telefonu paliko įspūdį komunikabilumas ir žinios parduodant turtą. Teko kalbėti su daug brokerių ir nemažai žadėdavo, kad turtą parduos per mėnesį (galiu paminėti, kad laikotarpis buvo Šv kalėdų ir naujujų metų). O štai Laurynas, jokių nepagrįstų vilčių nežadėjo, viskas buvo paremta ir pagrįsta logiškais sprendimais. Viso pardavimo proceso metu nekilo jokių problemų su dokumentų parengimu, viskas laiku ir aišku nuo pradžios iki pabaigos. Nuoširdi rekomendacija šiam brokeriui. Jau žinau, jeigu vėl reikės tokių paslaugų, kreipsiuosi tik į Lauryną.
Agnė Kaminskienė
2023-11-28
Ačiū Laurynui už pagalbą ir patarimus parduodant butą! Visas procesas buvo paprastas, sklandus ir sutaupė mums begales laiko. Už komunikaciją, profesionalumą ir nuoširdumą - 10 balų😇
Andy Mikuckis
2023-07-25
Great experience working with Laurynas, helped us acquire a lot. Very knowledgeable and super helpful through the whole process, would recommend.
Darius
2023-07-21
Dėkojame, Laurynui, už profesionalią pagalbą įsigyjant pirmąjį būstą. Visi pirkimo procesai praėjo sklandžiau nei tikėtasi.
Jonesa T
2023-07-21
Laurynui Bilotui norime tarti didelį AČIŪ už pagalbą perkant pirmąjį būstą. Buvo daug nežinomybės, tačiau gavus reikiamą informaciją ir patarimus pirkimo procesas praėjo lengviau nei tikėtasi. Dėka tokių žmonių, svajonės pradeda realizuotis 👍💯
Vilius
2023-06-18
Esu patenkintas Lauryno, kaip NT brokerio paslaugomis. Jo pastangų ir patarimų dėka butas sklandžiai parduotas per kelias savaites nuo skelbimo įkėlimo. Įsiminė operatyvus procesas neatidėliojant jokių žingsnių, greita ir efektyvi komunikacija bei viso pardavimo proceso valdymas, įskaitant ir paskutiniuosius notarinius veiksmus. Taip pat Lauryno derybų žinios padėjo su pirkėjais suderinti priimtiną kainą.
Diana Tomasevic
2023-04-28
Jeigu norite sklandaus proceso, malonaus bendravimo, rekomenduoju Lauryną ! Puikus specialistas , maksimaliai greiti rezultatai!👍
UNIKALI SISTEMA

MODERNŪS PARDAVIMO BŪDAI

Naudojamos naujausios rinkos technologijos, įskaitant dirbtinį intelektą, siekiant užtikrinti efektyviausius rezultatus klientams.

PRIVALUMAI

UŽTIKRINTAS PARDAVIMO STRATEGIJŲ VEIKSMINGUMAS

Jūsų poreikiai yra svarbūs
Laurynas pabrėžia, kad galutinį sprendimą visada priima klientas. Jo tikslas įsiklausyti į klientų poreikius ir suteikti tinkamą rezutlatą.
Mokėsite tik sėkmės atveju
Laurynas pasitiki savo pardavimo strategijomis, todėl komisinį mokestį mokėsite tik tuo atveju, jei Jūsų turtas bus parduotas.
Pasitikėjimas - Nr. 1 Vertybė
Pasitikėjimas tarp NT Brokerio ir pardavėjo, užtikrina sklandų pardavimo procesą. Tai leidžia siekti bendro tikslo - sėkmingai parduoti turtą.
Best Clinic in Paris
NORITE PARDUOTI?

UŽPILDYKITE FORMĄ