fbpx

Nekilnojamojo turto PIRKIMAS

NT pirkimas gali būti paprastas! Nepriklausomai nuo to ką norite pirkti: butą, namą ar žemės sklypą. Laurynas žino, kaip NT pirkimo procesą paversti sklandžiu ir nekelenčiu streso!

Image
KODĖL VERTA PIRKTI NT SU LAURYNU BILOTU?

ŠIMTUS KARTŲ PATIKRINTAS NT PIRKIMO PROCESAS NELEIS PADARYTI KLAIDŲ.

Image link

Jūsų poreikių išgryninimas

Laurynas Bilotas supranta kaip svarbu išgryninti kiekvieno pirkėjo poreikį, suprasti jo norus ir perkamo NT paskirtį. Pagal tai Laurynas gali planuoti koks objektas Jums bus tinkamiausias.

Image link

Atranka ir apžiūros

Laurynas atliks objektų pasiūlos atranką, taip gausite būtent Jums tinkamiausius pasiūlymus. Laurynas kartu vykdys NT apžiūras ir pateiks išsamią informaciją apie NT trūkumus.

Image link

Tinkamos pirkimo sąlygos Jums

Daugiau jokio streso tvarkant dokumentus ir teisinius reikalus. Laurynas paruoš preliminarią pirkimo-pardavimo sutartį, ir iš anksto pasirūpins, kad nebūtų biurokratinių kliūčių parduodant objektą.

KAIP VYKSTA NT PIRKIMAS?

TRYS PAGRINDINIAI NT PRIKIMO ŽINGSNIAI

Perkant nekilnojamąjį turtą Laurynas padės Jums visame procese, taip galėsite priimti tinkamus ir apgalvotus sprendimus.

Laurynas pirmiausia išsiaiškins Jūsų lūkesčius ir NT Pirkimo tisklą, taip galės sudėlioti tinkamą nekilnojamojo turto įsigijimo planą. Reikalui esant, padės įsivertinti finansines galimybęs ir objekto paieškos strategiją, bei susitars su Jumis dėl sąlygų. Po to, pasirašysite  NT Pirkimo tarpininkavimo sutartį.

Laurynas išsiaiškinęs Jums tinkamo objekto kriterijus, vykdys nekilnojamojo turto paiešką, skirtą atrinkti ir surasti Jums tinkamus objektus. Sutartais laikais su Laurynu vykdysite NT apžiūras (nebent turtą perkate investicijai ir vykti į apžiūras nenorite, tuo atveju tai darys Laurynas). Po apžiūrų, Laurynas pateiks konstruktyvius vertinimus kiekvienam objektui. Atrinkus Jums tinkamą objektą, Laurynas derėsis su NT pardavėjais dėl geriausios pirkimo kainos Jums. Radus tinkamą objektą ir sutarus tinkamą kainą, Laurynas susitars dėl palankių rezervavimo ir pirkimo sąlygų. Po to, pasirašysite preliminarią pirkimo-pardavimo sutartį.

Rezervavus objektą, Laurynas su komanda padės visais reikiamais nekilnojamojo turto pirkimo biurokratiniais klausimais. Reikalui esant parūpins perkamo NT vertinimą ir nukreips pas tinkamus banko vadybininkus. Sutars visiems tinkamą laiką sandoriui pas notarą, surinks reikiamus dokumentus, paruoš juos sandorio dienai. Atsiųs notaro paruoštą pagrindinės pirkimo-pardavimo sutarties projektą perskaitymui. Atvykę pas notarą, pasirašysite pagrindinę pirkimo-pardavimo sutartį.

ATSILIEPIMAI

KĄ APIE MANO NT PASLAUGAS KALBA KLIENTAI?

Algimantas Špokas
2024-05-21
Norėčiau padėkoti Laurynui Bilotui už profesionalią pagalbą parduodant mūsų namą! Jo žinios ir strateginis požiūris padėjo greitai ir sėkmingai pasiekti puikių rezultatų. Rekomenduoju jį visiems, ieškantiems patikimo ir kompetentingo NT brokerio.
Saulelydzio apartamentai
2024-03-26
Profesionaliai suteiktos paslaugos, jei prireiks kitą kartą, tikrai sugrįšiu. Rekomenduoju.
Gerda Dainienė
2024-03-23
Puikus, profesionalus NT brokeris, rekomenduoju!!!
Donatas Norkus
2024-03-18
Rekomenduoju Lauryną, kaip nekilnojamojo turto brokerį. Puikiai išmanantis savo darbą žmogus. Nuo pat pirmo pokalbio telefonu paliko įspūdį komunikabilumas ir žinios parduodant turtą. Teko kalbėti su daug brokerių ir nemažai žadėdavo, kad turtą parduos per mėnesį (galiu paminėti, kad laikotarpis buvo Šv kalėdų ir naujujų metų). O štai Laurynas, jokių nepagrįstų vilčių nežadėjo, viskas buvo paremta ir pagrįsta logiškais sprendimais. Viso pardavimo proceso metu nekilo jokių problemų su dokumentų parengimu, viskas laiku ir aišku nuo pradžios iki pabaigos. Nuoširdi rekomendacija šiam brokeriui. Jau žinau, jeigu vėl reikės tokių paslaugų, kreipsiuosi tik į Lauryną.
Agnė Kaminskienė
2023-11-28
Ačiū Laurynui už pagalbą ir patarimus parduodant butą! Visas procesas buvo paprastas, sklandus ir sutaupė mums begales laiko. Už komunikaciją, profesionalumą ir nuoširdumą - 10 balų😇
Andy Mikuckis
2023-07-25
Great experience working with Laurynas, helped us acquire a lot. Very knowledgeable and super helpful through the whole process, would recommend.
Darius
2023-07-21
Dėkojame, Laurynui, už profesionalią pagalbą įsigyjant pirmąjį būstą. Visi pirkimo procesai praėjo sklandžiau nei tikėtasi.
Jonesa T
2023-07-21
Laurynui Bilotui norime tarti didelį AČIŪ už pagalbą perkant pirmąjį būstą. Buvo daug nežinomybės, tačiau gavus reikiamą informaciją ir patarimus pirkimo procesas praėjo lengviau nei tikėtasi. Dėka tokių žmonių, svajonės pradeda realizuotis 👍💯
Vilius
2023-06-18
Esu patenkintas Lauryno, kaip NT brokerio paslaugomis. Jo pastangų ir patarimų dėka butas sklandžiai parduotas per kelias savaites nuo skelbimo įkėlimo. Įsiminė operatyvus procesas neatidėliojant jokių žingsnių, greita ir efektyvi komunikacija bei viso pardavimo proceso valdymas, įskaitant ir paskutiniuosius notarinius veiksmus. Taip pat Lauryno derybų žinios padėjo su pirkėjais suderinti priimtiną kainą.
Diana Tomasevic
2023-04-28
Jeigu norite sklandaus proceso, malonaus bendravimo, rekomenduoju Lauryną ! Puikus specialistas , maksimaliai greiti rezultatai!👍
KARTU SU PROFESIONALU

RASKITE SAVO SVAJONIŲ NAMUS

Namai, kurie ne tik atitinka jūsų poreikius, bet ir yra gera investicija – misija įmanoma.

NT BROKERIS PERKANT NT?

PRANAŠUMAS JŪSŲ PUSĖJE

Rinkos išmanymas
Lauryno tikslas – užtikrinti, kad klientai įsigytų nekilnojamąjį turtą, kuris ne tik atitiktų jų poreikius, bet ir taptų išmintinga finansine investicija ateityje, jei kils poreikis parduoti.
Mokėsite tik sėkmės atveju
NT yra vienas svarbiausių žmogaus pirkinių, todėl procesas gali užtrukti, kol bus pasiektas norimas rezultatas. Komisinį mokėsite tik tada, kai jums bus suteikta pilna pagalba jį įsigyjant.
Derybos ir kaina
Šios paslaugos didžiausias privalumas yra tai, kad perkant būstą būsite tikri dėl tinkamos rinkos kainos. Lauryno derybiniai įgūdžiai taip pat padės pasiekti geras įsigijimo sąlygas.
Best Clinic in Paris
NORITE ĮSIGYTI?

UŽPILDYKITE FORMĄ