fbpx

Nekilnojamojo turto PASLAUGOS

Pasirinkite viena iš žemiau pateiktų paslaugų.

Image

Parduoti NT

Nekilnojamojo turto pardavimas

Pirkti NT

Nekilnojamojo turto pirkimas

Konsultuotis

Nekilnojamojo turto konsultacijos

KODĖL LAURYNAS BILOTAS?

IŠSKIRTINIS DĖMESYS KIEKVIENAM KLIENTUI.

Image link

NT Pardavimas

Laurynas Bilotas teikia išskirtinį dėmesį kiekvieno kliento poreikiams, siekiams ir lūkesčiams. Jo prioritetas – suprasti, išgirsti jūsų poreikius ir užtikrinti, kad NT pardavimo procesas būtų sklandus. Pasitelkdamas asmeninę patirtį, rinkos žinias ir pritaikytas strategijas, Laurynas užtikrina, kad jūsų nekilnojamasis turtas parduodamas tinkamai, o jūs galėtumėte pasitikėti procesu.

Image link

NT Pirkimas

Laurynas Bilotas į nekilnojamojo turto pirkimo procesą žiūri labai atsakingai, atidžiai įsiklauso į kiekvieno kliento pageidavimus, siekius ir finansines galimybes. Jo misija – padėti rasti būstą, atitinkantį ne tik kliento lūkesčius, bet ir gyvenimo būdą. Su Lauryno pagalba, NT pirkimas tampa paprastas. Jo patirtis kiekvienam klientui užtikrina, kad nekilnojamojo turto pirkimas būtų apgalvotas.

Image link

Konsultacijos

Kartais nekilnojamojo turto srityje žmonės nori priimti sprendimus savarankiškai. Štai kodėl Laurynas Bilotas siūlo profesionalias konsultacijas, kurios suteiks reikiamą informaciją ir aiškumą, kad galėtumėte priimti geriausius sprendimus savo nekilnojamojo turto kelionėje. Visiškai nesvarbu ruošiatės pirkti, parduoti ar investuoti į nekilnojamąjį turtą – Laurynas Jums padės.

ATSILIEPIMAI

KLENTAI APIE MANO PASLAUGAS

Algimantas Špokas
2024-05-21
Norėčiau padėkoti Laurynui Bilotui už profesionalią pagalbą parduodant mūsų namą! Jo žinios ir strateginis požiūris padėjo greitai ir sėkmingai pasiekti puikių rezultatų. Rekomenduoju jį visiems, ieškantiems patikimo ir kompetentingo NT brokerio.
Saulelydzio apartamentai
2024-03-26
Profesionaliai suteiktos paslaugos, jei prireiks kitą kartą, tikrai sugrįšiu. Rekomenduoju.
Gerda Dainienė
2024-03-23
Puikus, profesionalus NT brokeris, rekomenduoju!!!
Donatas Norkus
2024-03-18
Rekomenduoju Lauryną, kaip nekilnojamojo turto brokerį. Puikiai išmanantis savo darbą žmogus. Nuo pat pirmo pokalbio telefonu paliko įspūdį komunikabilumas ir žinios parduodant turtą. Teko kalbėti su daug brokerių ir nemažai žadėdavo, kad turtą parduos per mėnesį (galiu paminėti, kad laikotarpis buvo Šv kalėdų ir naujujų metų). O štai Laurynas, jokių nepagrįstų vilčių nežadėjo, viskas buvo paremta ir pagrįsta logiškais sprendimais. Viso pardavimo proceso metu nekilo jokių problemų su dokumentų parengimu, viskas laiku ir aišku nuo pradžios iki pabaigos. Nuoširdi rekomendacija šiam brokeriui. Jau žinau, jeigu vėl reikės tokių paslaugų, kreipsiuosi tik į Lauryną.
Agnė Kaminskienė
2023-11-28
Ačiū Laurynui už pagalbą ir patarimus parduodant butą! Visas procesas buvo paprastas, sklandus ir sutaupė mums begales laiko. Už komunikaciją, profesionalumą ir nuoširdumą - 10 balų😇
Andy Mikuckis
2023-07-25
Great experience working with Laurynas, helped us acquire a lot. Very knowledgeable and super helpful through the whole process, would recommend.
Darius
2023-07-21
Dėkojame, Laurynui, už profesionalią pagalbą įsigyjant pirmąjį būstą. Visi pirkimo procesai praėjo sklandžiau nei tikėtasi.
Jonesa T
2023-07-21
Laurynui Bilotui norime tarti didelį AČIŪ už pagalbą perkant pirmąjį būstą. Buvo daug nežinomybės, tačiau gavus reikiamą informaciją ir patarimus pirkimo procesas praėjo lengviau nei tikėtasi. Dėka tokių žmonių, svajonės pradeda realizuotis 👍💯
Vilius
2023-06-18
Esu patenkintas Lauryno, kaip NT brokerio paslaugomis. Jo pastangų ir patarimų dėka butas sklandžiai parduotas per kelias savaites nuo skelbimo įkėlimo. Įsiminė operatyvus procesas neatidėliojant jokių žingsnių, greita ir efektyvi komunikacija bei viso pardavimo proceso valdymas, įskaitant ir paskutiniuosius notarinius veiksmus. Taip pat Lauryno derybų žinios padėjo su pirkėjais suderinti priimtiną kainą.
Diana Tomasevic
2023-04-28
Jeigu norite sklandaus proceso, malonaus bendravimo, rekomenduoju Lauryną ! Puikus specialistas , maksimaliai greiti rezultatai!👍
NEKILNOJAMOJO TURTO PASLAUGOS

KUO GALIU JUMS PADĖTI?

Best Clinic in Paris
NORISI PASITARTI?

UŽPILDYKITE FORMĄ