fbpx

Privatumo politika

 

Kadangi asmeninis privatumas yra itin svarbus, Laurynas Bilotas (toliau – „aš“, „mano“, „man“) esu parengęs šią privatumo politiką, kurioje detaliai aprašoma, kaip renku, tvarkau ir saugau asmeninę bei kitą jūsų informaciją. Ši politika taip pat aiškina, kokias teises turite susijusias su jūsų informacijos naudojimu ir atskleidimu.

Informaciją renku per mano interneto svetainę www.laurynasbilotas.lt ir bet kurias kitas svetaines, kuriose paskelbta ši privatumo politika (įskaitant mobiliuosius variantus ir skirtingas sritis, toliau – „Svetainė“ arba „Svetainės“).

Mano renkama informacija

Kad galėčiau kokybiškai teikti paslaugas Jums, aš naudoju slapukus (cookie), kurie yra išsaugomi Jūsų kompiuteryje. Naršydami mano svetainėje www.laurynasbilotas.lt, Jūs patvirtinate, kad esate informuotas apie slapukų naudojimą mano svetainėje. Atjungti slapukus Jūs galite savo naršyklės nustatymuose.

Aš, toliau aprašytu būdu, renku jūsų asmeninę informaciją, kai naudojatės mano teikiamomis paslaugomis. Sąvoka „Asmeninė informacija“ reiškia informaciją, leidžiančią atpažinti asmenį, pavyzdžiui, vardas, pavardė, telefono numeris, elektroninio pašto adresas, pašto adresas, kuri naudojama atskirai arba kartu su kita asmenine ar leidžiančia atpažinti asmenį informacija ir kuri yra susieta arba gali būti susieta su konkrečiu asmeniu. Renku iš jūsų Asmeninę informaciją ir kitus duomenis ir naudoju šią informaciją šioje Privatumo politikoje nustatyta tvarka arba kitu būdu, apie kurį jums buvo pranešta (ir dėl kurio buvo gautas jūsų sutikimas, jeigu to reikalauja galiojantys įstatymai).

Kai užregistruojate savo duomenis, norėdami naudotis mano paslaugomis

Užsiregistruoti savo duomenis mano svetainėje galite keliais būdais: 1) galite patys užpildyti registracijos formas; arba 2) tai padaryti, gavęs jūsų sutikimą, galiu asmeniškai, Jums pasikreipus dėl mano teikiamų paslaugų.

Jeigu duomenis užregistravote patys, norėdami naudotis mano paslaugomis, aš rinksiu šią jūsų Asmeninę informaciją: jūsų vardą, pavardę, elektroninio pašto adresą, naudotojo vardą, slaptažodį, taip pat kitą Asmeninę informaciją, kurią pateiksite pildydami registracijos formą. Jeigu pageidaujate, galite nurodyti savo telefono numerį ir pašto kodą. Surinktą Asmeninę informaciją naudosiu siekdami pateikti jums prašomus duomenis, tvarkyti jūsų paskyrą, atsakyti į jūsų paklausimus, siųsti informaciją ir naujienlaiškius, susijusius su mano veiklos sritimis, ir (arba) kitą informaciją, kuri, mano manymu, būtų jums įdomi, taip pat kitiems tikslams, aprašytiems šioje Privatumo politikoje.

Naujienlaiškiai, užklausos ir elektroniniai laiškai

Jūs galite užsiprenumeruoti mano naujienlaiškius ir (arba) įvairius kitokius pranešimus, kuriuose pateikiama informacija apie mano veiklą, asmeninius projektus, straipsnius, naudojimo instrukcijas ir informaciją, taip pat kitas temas ar pasiūlymus, kurie būtų jums įdomūs. Galite užsisakyti ir gauti informaciją apie mano teikiamas paslaugas iš asmeninių pranešimų arba būti prijungti prie mano bendrojo adresatų sąrašo. Jeigu pateikėte užklausą dėl konkretaus pasiūlymo, aš asmeniškai susisieksiu su jumis dėl jūsų užklausoje nurodytos informacijos. Be to, jeigu nurodysite, kad tam tikras turinys yra vienas iš jūsų „mėgstamų“, sistema jus gali automatiškai įtraukti į sąrašą adresatų, kurie elektroniniu paštu gauna naujinius apie šį turinį. Norėdami atsisakyti šių elektroninių laiškų, paspauskite kiekviename elektroniniame laiške pateikiamą atsisakymo nuorodą, arba susisiekite su manimi šiuo elektroniniu paštu: laurynas@bilo.lt.

Atkreipkite dėmesį į tai, kad jeigu nuspręsite nurodyti savo elektroninio pašto adresą ar kitą kontaktinę informaciją man asmeniškai, aš naudosiu šią informaciją siekiant atsakyti į jūsų užklausas. Aš negaliu kontroliuoti, kaip trečiosios šalys, su kuriomis galiu bendradarbiauti, naudoja jūsų informaciją, todėl ši Privatumo politika netaikoma trečiųjų šalių veiksmams, susijusiems su jūsų Asmeninės informacijos naudojimu. Jeigu norite daugiau sužinoti apie jų taikomus privatumo apsaugos būdus, kreipkitės tiesiai į juos arba pasinaudokite nuorodomis, pateiktomis pranešimuose, kuriuos gavote iš šių asmenų.

IP adresai ir aplankytų puslapių duomenys

Kai lankotės mano svetainėje www.laurynasbilotas.lt arba kitose mano svetainėse, serveriai ir svetainės renka iš jūsų šią informaciją: jūsų IP adresą, aplankytus puslapius, taip pat užregistruoja, kokį mano svetainių turinį peržiūrėjote. Šio būdu surinkta informacija savaime nėra naudojama jūsų asmeniui identifikuoti. Surinkta informacija apima duomenis, kuriuos automatiškai atsiunčia jūsų interneto naršyklė: tai yra informacija apie jūsų operacinę sistemą, adresą tinklalapio, kuriame lankėtės prieš atidarydami mano svetaines, jūsų apsilankymo datą ir laiką, naudojamą naršyklę, interneto duomenų srauto struktūrą, taip pat informaciją, kokį mano svetainių turinį peržiūrėjote.

Slapukai ir kitos sekimo technologijos

Mano svetainėse taip pat naudojami slapukai – tai maži, dažniausiai naudojami failai, kuriuos aš ar trečiosios šalys perduoda į jūsų kompiuterį, kai leidžiate savo naršyklei juos priimti. Be to, aš ar mano paslaugų teikėjai / reklamuotojai galime naudoti „slapukus“, „ekrano elementų žymes“ ar kitas sekimo technologijas, kurios paprastai yra maži kodo elementai, esantys internetiniame puslapyje, stebintys lankytojų elgesį ir renkantys duomenis apie jų veiksmus internete.

Šios technologijos gali būti naudojamos laikui ir svetainėms registruoti. Pavyzdžiui, naudojant šias technologijas, galima analizuoti jūsų interneto duomenų srauto struktūrą, optimizuoti jūsų patirtį naudojantis mano svetainėmis, saugoti informaciją jūsų naršymo metu, pritaikyti svetaines pagal jūsų pageidavimus ir parinktis, nukreipti jums reklamą ar turinį ir surinkti informaciją apie jūsų lankymąsi mano svetainėse. Galite koreguoti savo privatumo nustatymus, koreguodami slapukų ir panašių technologijų naudojimą savo naršyklėje, tačiau išjungus slapukus, gali pablogėti arba neveikti kai kurios svetainės funkcijos.

Jeigu kreipiatės į mane iš mano svetanių

Galite kreiptis į mane su klausimais apie teikiamas paslaugas, verslo veiklą ir kita. Bet kokia informacija, kurią pateiksite lankydami mano svetainę www.laurynasbilotas.lt, įskaitant vardą, pavardę, telefono numerį ir informaciją apie gyvenamąją vietą, bus naudojama tik nagrinėjant jūsų pageidavimą ar atsakant į jūsų užklausą, arba pateikiant papildomą informaciją, susijusią su šia užklausa. Jums sutikus, galiu įtraukti jus į savo rinkodaros sąrašą, skirtą su jūsų užklausa susijusiai informacijai arba informacijai, kuri, mano požiūriu, būtų jums įdomi kitais atžvilgiais.

Kam ir kokius tikslu – perduodama informacija

Surinkta jūsų Asmeninė informacija gali būti perduodama įvairioms šalims, priklausomai nuo jos rinkimo tikslo ir pateikimo konteksto. Jeigu ieškote nekilnojamojo turto objekto, mes nukreipsime jus į tinklavietę, susijusią su mano teikiamomis paslaugomis, ir perduosime jiems tą informaciją, kurią pateikėte, įskaitant paieškos parametrus; o jeigu užsiregistravote, aš galiu šioms šalims perduoti jūsų kontaktinę informaciją. Jeigu norite susisiekti tiesiogiai su manimi, aš atskleisiu jūsų pateiktą Asmeninę informaciją, kad jūsų prašymas būtų patenkintas.

Taip pat, gavęs jūsų rašytinį sutikimą, galiu perduoti jūsų Asmeninę informaciją trečiosioms šalims rinkodaros, reklamos ar kitais komerciniais tikslais.

Jūs taip pat galite paprašyti gauti informaciją, susijusią su trečiosiomis šalimis, kurios nėra tiesiogiai susijusios su mano veikla (pavyzdžiui, bankai, hipotekos brokerių partneriai, rėmėjai ar paslaugų teikėjai). Jeigu pageidaujate gauti informaciją iš tokios trečiosios šalies arba norite, kad ši šalis su jumis susisiektų, aš perduosiu jiems jūsų Asmeninę informaciją.

Nuasmeninta informacija. Galiu perduoti dabartiniams ar galimiems reklamuotojams ar verslo partneriams serverio įeičių analizę, informaciją apie duomenų srautą ar informaciją, susijusią su galimais klientais, įskaitant duomenis apie mano svetainių naudojimą ir bendrąją informaciją apie mano lankytojus. Tokiu būdu viešinamoje informacijoje paprastai atrenkami su naudojimu susiję duomenys ir kita informacija, kuri iš esmės nelaikytina Asmenine informacija.

Susijungimas ir įsigijimas. Kai vyksta komerciniai sandoriai, tokie kaip viso ar dalies mano turto sujungimas, įsigijimas, likvidavimas ar pardavimas, daugeliu atvejų Asmeninė informacija tampa perduodamo turto dalimi arba gali būti paviešinta (atsižvelgiant į konfidencialumo apribojimus) kompleksinio teisinio įvertinimo metu. Perdavus turtą tokiu būdu, turtą įgyjanti bendrovė turės naudoti jūsų Asmeninę informaciją vadovaudamasi šia Privatumo politika ir jūsų pasirinktais privatumo nustatymais.

Svetainės paslaugų teikėjai. Aš galiu be jūsų sutikimo persiųsti Asmeninę informaciją ir kitus duomenis paslaugų teikėjams, kurie mano vardu teikia konkrečias paslaugas, arba esant kitoms toliau išvardytoms aplinkybėms. Pavyzdžiui, aš galiu persiųsti tam tikrą renkamą Asmeninę informaciją tokioms trečiosioms šalims, kaip duomenų pateikimo internete ar jų tvarkymo paslaugų teikėjams, apmokėjimo operatoriams ar kitų paslaugų teikėjams.

Informacijos atskleidimas pagal teisės aktų reikalavimus. Aš galiu be jūsų sutikimo gauti ir atskleisti jūsų Asmeninę informaciją, jūsų siųstus ar gautus pranešimus ir kitą informaciją, kurią leidžiama atskleisti arba kurią, mano tvirtu įsitikinimu, pagrįstai reikia atskleisti laikantis įstatymų, reglamentų, taisyklių ar teismo nurodymo, vadovaujantis teismo šaukimu ar kitu teisėtu reikalavimu, gautu iš vyriausybinių, reguliavimo (kontrolės) ar administracinių įstaigų ar teisėsaugos institucijų (įskaitant informacijos atskleidimą vykdant teisėsaugos ar nacionalinio saugumo reikalavimus), taip pat atsakant į pretenzijas / ieškinius arba siekiant užkirsti kelią mano Paslaugų teikimo sąlygų pažeidimams ar juos ištirti, taip pat identifikuojant galimai su tuo susijusius asmenis ar organizacijas, arba imantis tam tikrų veiksmų dėl įtariamo sukčiavimo, mano Paslaugų teikimo sąlygų pažeidimo arba veiklos, kuri man atrodo neteisėta ar, mano įsitikinimu, gali užtraukti man teisinę atsakomybę. Be to, aš galiu atskleisti Asmeninę informaciją kraštutiniais atvejais, kada, mano požiūriu, kyla galimas pavojus kurio nors asmens ar turto fiziniam saugumui, jeigu manau, kad jūsų informacija kokiu nors būdu susijusi su šiuo pavojumi.

Jei kreipiatės į mane naudodamiesi socialiniais tinklais

Jūsų asmeninę informaciją, lankantis mano socialinių tinklų paskyrose (Facebook, Instagram, LinkedIn) (įskaitant pranešimus, laukelių „Like“ ir „Follow“ naudojimą, bei kitą komunikaciją), kontroliuoja socialinio tinklo valdytojas. Rekomenduoju susipažinti su trečiųjų šalių privatumo politika ir kilus klausimams tiesiogiai susisiekti su paslaugų tiekėjais.

Kaip aš naudoju informaciją

Surinktą informaciją naudoju siekiant kokybiškai teikti ir tobulinti paslaugas. Informacija yra panaudojama šiais tikslais:

 1. Informuoti ir pristatyti mano produktus ar paslaugas rinkoje;
 2. Spręsti problemas, susijusias su paslaugų teikimu;
 3. Atsakyti į jūsų klausimus ar užklausas dėl paslaugų ir stebėti šiuos atsakymus;
 4. Valdyti paslaugas ir vertinti jų naudojimą;
 5. Informuoti jus apie pasiūlymus ar naujas funkcijas, kurios, mano požiūriu, būtų jums įdomios;
 6. Optimizuoti ar individualizuoti jūsų patirtį naudojantis mano paslaugomis;
 7. Pateikti jūsų prašomą informaciją ar suteikti jūsų prašomas paslaugas;
 8. Padėti jums dalyvauti įvairiose programose ar konkursuose;
 9. Tvarkyti jūsų naujienlaiškių prenumeratą ar užtikrinti jūsų buvimą prenumeratorių sąraše;
 10. Nukreipti reklamą ar turinį, taip pat naudoti kitais marketingo tikslais;
 11. Išsiaiškinti naudojimąsi įvairiomis paslaugų sritimis ir tobulinti paslaugas;
 12. Išnagrinėti, kaip yra peržiūrimas turinys svetainėse, atsižvelgiant į IP adresus.

Šią informaciją taip pat galiu naudoti kitais tikslais, susijusiais su mano verslu, kaip nurodyta šioje privatumo politikoje ar kitame susitarime, kurį galite sudaryti su manimi, ar kitokiu būdu, apie kurį jums bus pranešta ir bus gautas jūsų sutikimas.

Jūsų teisės

Jums yra suteikiama teisė apriboti mano siunčiamus elektroninius laiškus arba jų atsisakyti. Elektroninių laiškų prenumeratos atsisakyti galite spustelėdami kiekviename elektroniniame laiške pateikiamą tokio atsisakymo nuorodą. Daugiau informacijos apie galimybę atsisakyti siunčiamų elektroninių laiškų prenumeratos galite gauti susisiekdami su manimi el. paštu: laurynas@bilo.lt.

Jeigu kyla sunkumų ar reikia daugiau informacijos, kreipkitės į mane el. paštu: laurynas@blo.lt. Aš atsakysiu į jūsų užklausas dėl susipažinimo su informacija ar jos peržiūros ir suteiksiu tokią prieigą, kokios reikia arba kiek leidžiama pagal įstatymus. Galiu nuspręsti nesuteikti prieigos ar neleisti peržiūrėti informacijos, jeigu įstatymų numatytais atvejais, reikia užtikrinti nusikaltimų, tarnybinės ar profesinės etikos pažeidimų prevenciją, tyrimą ir nustatymą, taip pat kitų asmenų teisių ir laisvių apsaugą.

Jūs galite paprašyti, kad aš ištrinčiau visą turimą asmeninę informaciją apie jus. Šį prašymą turite pateikti raštu ir išsiųsti el. paštu laurynas@bilo.lt. Atminkite, kad jeigu paprašėte ištrinti visą savo asmeninę informaciją, daugiau neturėsite prieigos ir nebegalėsite naudotis jokiais mano teikiamais produktais ir paslaugomis.

Taip pat jums yra suteikiama teisė naudotis kitomis, jums kaip asmens duomenų subjektui, įstatymų suteikiamomis teisėmis, susijusiomis su jūsų asmeninės informacijos rinkimu, tvarkymu ir saugojimu.

Nuorodos ir nukreipimas į trečiųjų šalių paslaugas

Paslaugose gali būti pateikiamos nuorodos, kurios gali nukreipti jus į Trečiųjų šalių paslaugas (kaip apibrėžta mūsų Paslaugų teikimo sąlygose). Aš nekontroliuoju Trečiųjų šalių paslaugų, todėl neatsakau už šių Trečiųjų šalių paslaugų teikimo metu naudojamus duomenų privatumo ar apsaugos būdus arba už tai, kaip jos gali naudoti jūsų pateiktą informaciją. Atminkite, kad jums pradėjus naudotis Trečiosios šalies teikiama paslauga, bet kokiai jūsų pateiktai informacijai, įskaitant finansinę informaciją, taikomos tos tinklavietės ar paslaugos naudojimo sąlygos ir privatumo politika.

Informacijos apsauga ir saugojimo terminas

Siekiant apsaugoti jūsų Asmeninę informaciją, įdiegtaus aukšto lygio saugumo priemonės, skirtos jūsų pateiktai Asmeninei informacijai saugoti. Darbo tvarka organizuojama taip, kad užtikrintų kompiuterinių duomenų ir/ar dokumentų bei jų archyvų saugų tvarkymą ir (esant) perdavimą.

Jūsų Asmeninę informaciją saugau ne ilgiau, nei reikia šioje Privatumo politikoje nurodytiems tikslams, kuriems Jūsų Asmeninė informacija buvo surinkta, pasiekti. Visais atvejais Jūsų Asmeninė informacija nėra saugoma ilgiau kaip 3 metus, išskyrus atvejus, kai informaciją reikia saugoti ilgiau pagal teisės aktų nuostatas. Pasibaigus Jūsų Asmeninės informacijos saugojimo terminui, Jūsų Asmeninė informacija yra sunaikinama ar ištrinama taip, kad jos nebūtų galima atkurti.

Privatumo politikos galiojimas ir pakeitimai

Kiekvieną kartą, kai naudojatės mano paslaugomis, taikoma aktualiausios (naujausios) Privatumo politikos redakcija. Todėl kai naudojatės paslaugomis, turėtumėte patikrinti šios Privatumo politikos puslapį. Aš pasilieku teisę bet kada ir be įspėjimo keisti šią Privatumo politiką, tiesiog paskelbdamas reikiamus pakeitimus. Tokie pakeitimai įsigalioja iškart po jų paskelbimo svetainėje.

Atsakomybės apribojimas

Aš siekiu užtikrinti jūsų asmeninės informacijos saugumą ir imuosi visų būtinų priemonių, tačiau aš nebūsiu laikomas atsakingas už žalą ar nuostolius, atsiradusius jums ar tretiesiems asmenims dėl to, jog nurodėte neteisingus ar neišsamius savo asmens duomenis arba tinkamai ir laiku neinformavote apie jų pasikeitimą. Be to, nors aš ir imuosi visų reikiamų priemonių siekdamas užkirsti kelią trečiosioms šalims neteisėtai naudoti jūsų asmeninę informaciją, aš negaliu būti laikomas atsakingas už bet kokius pažeidimus, nuostolius ar žalą, atsiradusią dėl to, kaip šios trečiosios šalys naudoja ar piktnaudžiauja jūsų surinkta informacija.

Tarptautiniai lankytojai

Naudodamiesi prieiga prie mano paslaugų ne Lietuvoje, sutinkate, kad jūsų informacija būtų perduota į Lietuvą ir tvarkoma, naudojama bei platinama vadovaujantis šia privatumo politika. Be to, jeigu naudojatės prieiga prie tarptautinės mano interneto svetainės nuorodos, norėdami ieškoti informacijos ar paslaugų kitose šalyse, jūsų informacija gali būti perduota ar tvarkoma kitose šalyse. Naudodamiesi prieiga prie nuorodos į tarptautinę mano interneto svetainę, jūs sutinkate su ankščiau nurodytu jūsų asmeninės informacijos perdavimu ir tvarkymu. Nepriklausomai nuo to, kur jūsų informacija surinkta ar perduota, ji bus tvarkoma vadovaujantis šia privatumo politika.

Kreipkitės į mane

Jeigu kyla klausimų ar turite komentarų dėl šios Privatumo politikos ar dėl mano naudojamų informacijos rinkimo ir sklaidos būdų, kreipkitės į mane elektroniniu paštu laurynas@bilo.lt