fbpx

Nekilnojamojo turto KONSULTACIJA

Nekilnojamajame turte slypi daug niuansų ir specifikų, todėl norint pasiekti sėkmės šioje srityje gali prireikti vos vieno teisingo patarimo.

Image
PRIVALUMAI

PATARIMAI KURIŲ IEŠKOJOTE

Patirtis ir kontaktai
Per savo karjerą Laurynas ne tik sukūrė solidų žinių bagažą, bet ir sudarė profesionalų ratą, su kuriuo bendradarbiauja, siekdamas turėti visus atsakymus į Jūsų klausimus.
Patikimi partneriai
Laurynas supranta, kaip svarbu, kad paslaugos būtų ne tik profesionalios, bet ir suteikiamos laiku. Jei ieškote konkrečios paslaugos, Laurynas nukreips pas patikimus partnerius.
Išvenkite brangių klaidų
Nekilnojamojo turto sektoriuje padarytos klaidos paprastai yra labai brangios. Todėl konsultacija su Laurynu Bilotu ne tik papildys jūsų žinias, bet ir suteiks galimybę išvengti klaidų šioje srityje.
KAIP VYKSTA NT KONSULTACIJOS?

EKSPERTAS ATSAKYS Į JUMS RŪPIMUS KLAUSIMUS

Kai reikia tinkamo atsakymo ar patarimo nekilnojamojo turto klausimais.

Laurynas žino, kad kartais yra noras patiems tvarkyti procesus. Vis dėlto, nekilnojamajame turte padarytos klaidos gali atsieiti itin brangiai. Būtent todėl Laurynas Bilotas nusprendė teikti konsultacijas nekilnojamojo turto klausimais, siekdamas padėti žmonėms vengti brangių klaidų. Parengkite savo klausimus, užsirezervuokite pokalbio laiką, ir jūsų užduotus klausimus bus išsamiai atsakyta.

Gavęs užklausą, Laurynas nedelsiant susisieks su Jumis, kad aptartų galimą konsultacijos laiką bei formatą. Galimi konsultacijos formatai yra įvairūs – tai gali būti gyvas susitikimas, online susitikimas ar konsultacija telefonu, priklausomai nuo jūsų pageidavimų ir poreikių.

Laurynas yra kompetentingas konsultantas įvairiais nekilnojamojo turto bei pardavimo klausimais. Šios konsultacijos gali būti itin vertingos tiek tiems, kurie pirmą kartą ruošiasi pirkti ar parduoti nekilnojamąjį turtą, tiek norintiems vystyti savo projektus, atsižvelgiant į tikslinę auditoriją ir marketingo strategijas. Taip pat, jos yra naudingos norintiems optimizuoti savo veiklos procesus nekilnojamojo turto sektoriuje ar ieškantiems atsakymų į specifinius su nekilnojamuoju turtu, marketingu ar pardavimais susijusius klausimus. Lauryno konsultacijos pritaikytos tiek nekilnojamojo turto rinkos naujokams, tiek aktyviems sektoriaus dalyviams, siekiantiems gilesnio supratimo ar efektyvesnių sprendimų savo veikloje.

KODĖL VERTA KONSULTUOTIS SU LAURYNU?

IŠSKIRTINIS DĖMESYS JŪSŲ INDIVIDUALIAI SITUACIJAI.

Image link

Norintiems investuoti ir vystyti

Laurynas Bilotas yra įgijęs nemažai patirties dirbant su įvairiais nekilnojamojo turto projektais, įskaitant namų ir butų vystymą. Svarstote apie projekto vystymą? Pasikonsultuokite su Laurynu Bilotu ir gaukite išsamų savo projekto „SWOT“ (stiprybių, silpnybių, galimybių ir grėsmių) analizę.

Image link

Naujiems rinkos dalyviams

Laurynas yra pasiryžęs padėti naujiems nekilnojamojo turto rinkos dalyviams žengti pirmuosius žingsnius, nepriklausomai nuo jų tikslo – pirkti, parduoti ar investuoti. Jis konsultuoja ir  atsakyto į visus Jums svarbius nekilnojamojo turto klausimus.

Image link

Biurokratiniai klausimai?

Radote turto pirkėjus ar būstą kurį norite įsigyti, bet yra daug neaiškumų dėl dokumentų ir tolimesnių veiksmų? Laurynas atsakys į visus Jums rūpimus klausimus, susijusius su dokumentais, sandorio užbaigimu, pardavimo ar įsigijimo procesu.

KAI SVARBUS GREITIS

SKUBŪS KLAUSIMAI?

Jei turite skubių klausimų apie nekilnojamąjį turtą, galite skambinti Laurynui, jis būtinai Jums atsakys į rūpimus klausimus.

ATSILIEPIMAI

KĄ APIE MANE KALBA KLIENTAI?

Algimantas Špokas
2024-05-21
Norėčiau padėkoti Laurynui Bilotui už profesionalią pagalbą parduodant mūsų namą! Jo žinios ir strateginis požiūris padėjo greitai ir sėkmingai pasiekti puikių rezultatų. Rekomenduoju jį visiems, ieškantiems patikimo ir kompetentingo NT brokerio.
Saulelydzio apartamentai
2024-03-26
Profesionaliai suteiktos paslaugos, jei prireiks kitą kartą, tikrai sugrįšiu. Rekomenduoju.
Gerda Dainienė
2024-03-23
Puikus, profesionalus NT brokeris, rekomenduoju!!!
Donatas Norkus
2024-03-18
Rekomenduoju Lauryną, kaip nekilnojamojo turto brokerį. Puikiai išmanantis savo darbą žmogus. Nuo pat pirmo pokalbio telefonu paliko įspūdį komunikabilumas ir žinios parduodant turtą. Teko kalbėti su daug brokerių ir nemažai žadėdavo, kad turtą parduos per mėnesį (galiu paminėti, kad laikotarpis buvo Šv kalėdų ir naujujų metų). O štai Laurynas, jokių nepagrįstų vilčių nežadėjo, viskas buvo paremta ir pagrįsta logiškais sprendimais. Viso pardavimo proceso metu nekilo jokių problemų su dokumentų parengimu, viskas laiku ir aišku nuo pradžios iki pabaigos. Nuoširdi rekomendacija šiam brokeriui. Jau žinau, jeigu vėl reikės tokių paslaugų, kreipsiuosi tik į Lauryną.
Agnė Kaminskienė
2023-11-28
Ačiū Laurynui už pagalbą ir patarimus parduodant butą! Visas procesas buvo paprastas, sklandus ir sutaupė mums begales laiko. Už komunikaciją, profesionalumą ir nuoširdumą - 10 balų😇
Andy Mikuckis
2023-07-25
Great experience working with Laurynas, helped us acquire a lot. Very knowledgeable and super helpful through the whole process, would recommend.
Darius
2023-07-21
Dėkojame, Laurynui, už profesionalią pagalbą įsigyjant pirmąjį būstą. Visi pirkimo procesai praėjo sklandžiau nei tikėtasi.
Jonesa T
2023-07-21
Laurynui Bilotui norime tarti didelį AČIŪ už pagalbą perkant pirmąjį būstą. Buvo daug nežinomybės, tačiau gavus reikiamą informaciją ir patarimus pirkimo procesas praėjo lengviau nei tikėtasi. Dėka tokių žmonių, svajonės pradeda realizuotis 👍💯
Vilius
2023-06-18
Esu patenkintas Lauryno, kaip NT brokerio paslaugomis. Jo pastangų ir patarimų dėka butas sklandžiai parduotas per kelias savaites nuo skelbimo įkėlimo. Įsiminė operatyvus procesas neatidėliojant jokių žingsnių, greita ir efektyvi komunikacija bei viso pardavimo proceso valdymas, įskaitant ir paskutiniuosius notarinius veiksmus. Taip pat Lauryno derybų žinios padėjo su pirkėjais suderinti priimtiną kainą.
Diana Tomasevic
2023-04-28
Jeigu norite sklandaus proceso, malonaus bendravimo, rekomenduoju Lauryną ! Puikus specialistas , maksimaliai greiti rezultatai!👍
Best Clinic in Paris
REIKIA PASITARTI?

UŽPILDYKITE FORMĄ