fbpx
SUSIPAŽINKIME

APIE LAURYNĄ BILOTĄ

Laurynas Bilotas yra patyręs nekilnojamojo turto brokeris, įkūręs ir atstovaujantis Bilo Real Estate ženklą Lietuvoje. Specializuojantis ne tik nekilnojamojo turto pardavime ar pirkime, bet taip pat ir nuomoje. Turimų partnerių dėka, kurie išsidėstę visuose Lietuvos regionuose, Laurynas gali padėt  parduoti ar įsigyti turtą bet kurioje Lietuvos vietoje.

NT pardavimas, pirkimas ir nuoma su moderniu požiūriu. Laurynas naudoja socialinius tinklus, naujausias rinkos technologijas, įskaitant dirbtinį intelektą, siekdamas užtikrinti efektyviausius rezultatus parduodant nekilnojamąjį turtą.

Image
PATIRTIS

UŽ MANE KALBA MANO DARBAI

NT sandoriai yra NT brokerio kasdienybė, todėl galiu lengviau pastebėti mažiausias detales, kurios gali būti labai svarbios.

 

+0

Įgyvendintų projektų

+0

Laimingų šeimų

+0

Metų patirties pardavimuose
ATSILIEPIMAI

UŽ MANO DARBUS KALBA MANO KLIENTŲ SĖKMĖ

Algimantas Špokas
2024-05-21
Norėčiau padėkoti Laurynui Bilotui už profesionalią pagalbą parduodant mūsų namą! Jo žinios ir strateginis požiūris padėjo greitai ir sėkmingai pasiekti puikių rezultatų. Rekomenduoju jį visiems, ieškantiems patikimo ir kompetentingo NT brokerio.
Saulelydzio apartamentai
2024-03-26
Profesionaliai suteiktos paslaugos, jei prireiks kitą kartą, tikrai sugrįšiu. Rekomenduoju.
Gerda Dainienė
2024-03-23
Puikus, profesionalus NT brokeris, rekomenduoju!!!
Donatas Norkus
2024-03-18
Rekomenduoju Lauryną, kaip nekilnojamojo turto brokerį. Puikiai išmanantis savo darbą žmogus. Nuo pat pirmo pokalbio telefonu paliko įspūdį komunikabilumas ir žinios parduodant turtą. Teko kalbėti su daug brokerių ir nemažai žadėdavo, kad turtą parduos per mėnesį (galiu paminėti, kad laikotarpis buvo Šv kalėdų ir naujujų metų). O štai Laurynas, jokių nepagrįstų vilčių nežadėjo, viskas buvo paremta ir pagrįsta logiškais sprendimais. Viso pardavimo proceso metu nekilo jokių problemų su dokumentų parengimu, viskas laiku ir aišku nuo pradžios iki pabaigos. Nuoširdi rekomendacija šiam brokeriui. Jau žinau, jeigu vėl reikės tokių paslaugų, kreipsiuosi tik į Lauryną.
Agnė Kaminskienė
2023-11-28
Ačiū Laurynui už pagalbą ir patarimus parduodant butą! Visas procesas buvo paprastas, sklandus ir sutaupė mums begales laiko. Už komunikaciją, profesionalumą ir nuoširdumą - 10 balų😇
Andy Mikuckis
2023-07-25
Great experience working with Laurynas, helped us acquire a lot. Very knowledgeable and super helpful through the whole process, would recommend.
Darius
2023-07-21
Dėkojame, Laurynui, už profesionalią pagalbą įsigyjant pirmąjį būstą. Visi pirkimo procesai praėjo sklandžiau nei tikėtasi.
Jonesa T
2023-07-21
Laurynui Bilotui norime tarti didelį AČIŪ už pagalbą perkant pirmąjį būstą. Buvo daug nežinomybės, tačiau gavus reikiamą informaciją ir patarimus pirkimo procesas praėjo lengviau nei tikėtasi. Dėka tokių žmonių, svajonės pradeda realizuotis 👍💯
Vilius
2023-06-18
Esu patenkintas Lauryno, kaip NT brokerio paslaugomis. Jo pastangų ir patarimų dėka butas sklandžiai parduotas per kelias savaites nuo skelbimo įkėlimo. Įsiminė operatyvus procesas neatidėliojant jokių žingsnių, greita ir efektyvi komunikacija bei viso pardavimo proceso valdymas, įskaitant ir paskutiniuosius notarinius veiksmus. Taip pat Lauryno derybų žinios padėjo su pirkėjais suderinti priimtiną kainą.
Diana Tomasevic
2023-04-28
Jeigu norite sklandaus proceso, malonaus bendravimo, rekomenduoju Lauryną ! Puikus specialistas , maksimaliai greiti rezultatai!👍
Image link
VIZIJA

NEKILNOJAMOJO TURTO PASLAUGOS IR VERSLAS

Laurynas Bilotas savo karjerą nekilnojamojo turto sektoriuje kaip NT brokeris pradėjo vienoje didžiausių agentūrų Lietuvoje. Po trejų metų Laurynas atsitraukė nuo tuo metinės įmonės veiklos ir įkūrė ženklą "BILO". 

"BILO" idėja Laurynui Bilotui kilo, jam atkreipus dėmesį į nekilnojamojo turto valdymo sistemas ir marketingo sprendimus. Laurynas įsitikinęs, kad yra modernesnių būdų nekilnojamajam turtui parduoti ir reklamuoti, todėl pradėjo taikytis ir testuoti šiuos įrankius po "BILO" prekiniu ženklu. Po šio prekinio ženklo pavadinimu, kuriami įrankiai kurie, atėjus laikui, bus pristatyti platesniam rinkos naudojimui.

Laurynas Bilotas taip pat mano, kad nekilnojamojo turto paslaugų grandinėje yra problema - daug puikių specialistų rinkoje, tačiau kiekvienas dirba sau. Būtent dėl šios priežasties kenčia galutinio vartotojo gaunamos paslaugos kokybė. Jo vizija yra, kad "BILO Real Estate" taptų sistema ir įrankiu, kuris sujungtų nekilnojamojo turto paslaugų profesionalus į vieną didelį profesionalų ratą.

NEKILNOJAMOJO TURTO PASLAUGOS

KUO GALIU JUMS PADĖTI?

MODERNI REKLAMA

MEDIA YRA DABARTIS IR ATEITIS

Laurynas Bilotas siekia įnešti naujų marketingo vėjų į NT brokerių praktiką Lietuvoje. Skirtingai nuo JAV, kur nekilnojamojo turto brokeriai socialiniuose tinkluose – tiek per ilgametražius video, tiek per trumpametražius – drąsiai reiškia savo individualumą, pritraukdami didelį dėmesį, kas neabejotinai prisideda prie sėkmingo objektų pardavimo. Tuo tarpu Lietuvoje situacija kol kas yra kitokia. Lauryno tikslas – pakeisti įsisenėjusį NT brokerio įvaizdį ir įrodyti, kad sėkmę šioje srityje lemia ne tik profesionalios žinios, bet ir gebėjimas būti žmogiškam, atviram pokyčiams.

Laurynas vis aktyviau pradėjo pristatyti objektus video formatu. Taip pat jis dalinasi patarimais, įdomiomis istorijomis ir išsamia informacija apie nekilnojamojo turto subtilybes kaip NT brokeris. Nors jo kelionė socialiniuose tinkluose dar tik įsibėgėja, Laurynas mato ilgalaikę naudą tiek klientams, tiek kitiems rinkos dalyviams, bei patiems nekilnojamojo turto brokeriams, kadangi ši sritis tampa žmonėms vis mažiau svetima. Lauryną galite sekti Facebook, Instagram, LinkedIn ir YouTube platformose.

PALAIKYKIME RYŠĮ!

Image link
BENDRADARBIAVIMAS

NORAS DALINTIS ŽINIOMIS

Laurynas Bilotas visada aktyviai dalijasi savo patirtimi ir žiniomis su kitais NT brokeriais. Jo nuomone, žinių dalijimasis tarp NT brokerių yra ne tik puikus būdas peržiūrėti ir sustiprinti turimas žinias, bet ir puiki galimybė jas praplėsti, kadangi kiekvienas brokeris žiūri iš savo perspektyvos ir turi unikalų žinių bagažą.

Laurynui vis dažniau tenka pasidalinti savo žiniomis apie pardavimus ir nekilnojamąjį turtą kaip lektoriui. Pasak Lauryno tai po truputį pildo vieną iš jo svajonių - kalbėti viešai didelėms auditorijoms. Jis taip pat turi patirties mentorystėje, taip padėdamas augti naujiems šios srities specialistams.

Best Clinic in Paris
NORISI PASITARTI?

SIŲSKITE UŽKLAUSĄ