Kodėl profesionalios nekilnojamojo turto nuotraukos yra svarbios?

Tikriausiai kiekvienas esame girdėjęs posakį “iš pirmo žvilgsnio”? Šis posakis galioja ne tik meilėje tačiau ir pardavimuose, o ypač nekilnojamojo turto srityje. Parduodant nekilnojamajį turtą turtą ar bet kokį kitą produktą internetu, jums yra labai svarbus žmonių dėmesys. Jei jūsų skelbimo nuotrauka išsiskiria iš kitų, arba atrodo patrauklesnė, jūs turite daug didesnę tikimybę, kad klientas iš daugelio skelbimų, paspaus būtent ant jūsų.

Kokį jausmą sukuria profesionalios nekilnojamojo turto nuotraukos?

Klientas jau žiūrėdamas į jūsų nekilnojamojo turto nuotraukas, įsivaizduoja save ten – “name, bute” taip atsiranda noras pirkti ar apžiūrėti gyvai. Todėl darydami nuotraukas nepraleiskite progos, pasikonsultuokite su profesionalais, kaip viską atlikti kuo geriau. Nes pirmas įspudis yra pats svarbiausias, o ypatingai nekilnojamojo turto versle.

“- Aš visada didžiausią dėmesį skiriu objekto pateikimui. Žinau koks svarbus pirmas įspūdis ir todėl visada išnaudoju visas galimybęs kuo geresniam pirmajam įspūdžiui sukurti. Tai susideda iš profesionalių nekilnojamojo turto nuotraukų, gero ir išsamaus aprašymo apie nekilnojamajį turtą. Daugelis mano jog viską gali pasidaryti patys. Ir tai yra tiesa, tačiau visada geriau pasikonsultuoti su tos srities profesionalu, kad galėtume padaryti ne “tiesiog gerai” o jog būtų galima išspausti maksimumą.” – Laurynas Bilotas.

Daugiau peržiūrų – daugiau potencialių klientų.

Daugiau informacijos : 

Laurynas Bilotas, NT Brokeris, +37060409946, laurynas.bilotas@capital.lt

www.laurynasbilotas.lt