Ar verta dirbti su NT brokeriu?

Labai dažnas klausimas, kurį žmonės sau kelia prieš parduodant savo nekilnojamąjį turtą. Šis klausimas taip pat dažnai kyla asmeniui, kuris jau parduoda savo nekilnojamąjį turtą ir sulaukia nekilnojamojo turto brokerio skambučio su pasiūlymu padėti parduoti NT. Visgi ar verta dirbti su NT brokeriu?

Užduokite sau klausimą

Prieš atsakydamas į šį klausimą noriu, kad pagalvotumėte, kodėl sugedus automobiliui, jūs jį varote į autoservisą, o ne tvarkote patys? Atsakymų gali būti daug: aš negaliu to padaryti, neturiu tam laiko, nežinau nuo ko pradėti, nežinau kaip rasti problemą ir pan. Bet turbūt pagrindinis atsakymas yra tas, kad nenorite gaišti savo laiko ir norite patikėti savo automobilį profesionalams, kurie žino kaip jį sutvarkyti? Taip pat galite puikiai pritaikyti šio klausimo idėją, kai svarstote ar verta dirbti su NT brokeriu.

NT Brokerio Patirtis ir įgūdžiai

Nekilnojamojo turto pardavimas ar pirkimas yra sritis, kurioje reikia viską atlikti tiksliai ir be klaidų, šioje srityje klaidos paprastai yra labai brangios. Įprastai su NT pardavimo ar pirkimo procesu, žmogui tenka susidurti vieną ar keletą kartų per gyvenimą. Tuo tarpu kai kurie geri NT brokeriai gali susidurti su šiuo procesu 10 kartų ar net daugiau per mėnesį. Mes galime aiškiai suprasti, kad NT brokeris turi daugiau patirties ir žinių parduodant ar perkant NT nei asmuo, kuris to nedaro. Kadangi tai yra brokerio darbas, jis žino rinką, bei visą procesą. Naudodamiesi šiomis žiniomis ir įgūdžiais, NT brokeriai gali gauti geriausias sąlygas savo klientui tiek pardavimo, tiek pirkimo procese.

Kalbant apie įgūdžius ir patirtį, jie tampa labai svarbūs, kai prasideda derybų procesas. Nepatyręs pardavėjas gali prarasti pinigus tiesiog akimirksniu. Profesionalus NT brokeris gali nuspėti pirkėjo norus ir susidomėjimą objektu, o tai leidžia puikiai suprasti esamą pirkėjo ir pardavėjo padėtį derybose. To pasakoje NT turto brokeris gali nesumažinti kainos per daug, tačiau išlikti pakankamai lankstus, kad pirkėjas norėtų pirkti, o pardavėjas – gauti geriausią kainą. Tai ko mes norime ar ne? Gauti geriausią kainą parduodant savo turtą?

„Skelbimą galiu įsidėti ir pats“

Iš klientų dažnai girdime: „Skelbimą galiu įsidėti ir pats“ Ar tikrai manote, kad NT Brokerio darbas baigiasi įdėjus skelbimą? Tikrai ne. (Šiuo atveju mes nekalbame apie „juoduosius brokerius“, kurie ne tik nepadeda, bet ir kenkia jūsų turto pardavimui. Apie tai kalbėsime kitame straipsnyje) Pardavimo procesą sudaro gerokai daugiau, nei skelbimo įdėjimas. Tai tik apie 5% viso darbo.

Stiprus pagalbininkas pardavimuose yra tai, kad NT brokeris turi savo kontaktų ratą, kaip ir PVZ: kiti NT brokeriai, kurie galbūt jau turi potencialų klientą jūsų namams.

“Savo įmonėje Capital turime vidinę duomenų bazę, kurioje visada pranešame kitiems Capital Brokeriams, kad atsirado naujas parduodamas objektas. Dalijimasis informacija yra galimybė paspartinti pardavimo procesą, nes brokeriai gali turėti potencialių klientų, kurie jau ieško tokio tipo NT. Tokiu būdu mes pradedame objekto pardavimo procesą, dar prieš skelbimams patenkant į viešąją erdvę. Taip pat galime sukurti galimybę parduoti objektą jo neviešinant.” Laurynas Bilotas NT brokeris Vilniuje

Pardavimo procesas nesibaigia tik įdėjus skelbimą. Visas procesas yra daug sudėtingesnis, kai norime viską padaryti profesionaliai ir gauti geriausią rezultatą. Pradedant nuo objekto pateikimo į rinką, atliekant rinkos analizę, nusistatant kainą, bendraujant su potencialiais klientais, vykdant apžiūras. Padedant ne tik pardavėjui, bet ir pirkėjui jei iškyla tokių sunkumų, kurie kliudo pirkėjui nusipirkti norimą objektą. Derybos, dokumentacijos procesas ir galiausiai kelionė pas notarą. NT Brokeris atliks šiuos žingsnius už jus, kad visas pardavimo procesas būtų sklandus ir greitas.

Ar verta dirbti su NT brokeriu sprendžiate jūs

Jei turite pakankamai laiko bendrauti su potencialiais klientais, vykdyti turto apžiūras, turite daug patirties nekilnojamojo turto srityje, žinote teisinius klausimus, turite gerą parduodamo turto rinkodaros planą, yra galimybė profesionaliai pateikti parduodamą nekilnojamąjį turtą, mokate sukurti išsamų ir teisingą aprašymą, kuris sudomins klientą, sugebate naudotis pardavimo portalais, turite žinių kaip skelbimą išlaikyti aukščiausiose pozicijose ir gauti didžiausią matomumą, žinote kaip pritraukti klientų dėmesį be skelbimų internete, esate geras derybininkas bei turite tam reikiamų įgūdžių. Ar galėsite pirkėjui padėti susitvarkyti su kėblumais, kurie gali atsirasti norint įsigyti jūsų NT? Jei sugebate visą tai ką išvardinau, tada jums nereikia brokerio paslaugų.

Kitais atvejais, prieš parduodant ar perkant nekilnojamąjį turtą, būtinai pasitarkite su profesionaliu NT brokeriu. Kaip jau minėjau, klaidos šioje srityje labai brangiai kainuoja. Todėl su geru NT brokeriu dirbti verta, norint išvengti klaidų ir pardavimo procesą paversti sklandžiu bei greitu.

Daugiau informacijos : 

Laurynas Bilotas, NT Brokeris, +37060409946, laurynas.bilotas@capital.lt

www.laurynasbilotas.lt

Žymos: NT turto brokeris Vilnius NT Brokeris Vilniuje Ar verta dirbti su brokeriu Brokerio nauda